Praca

W związku ciągłym rozwojem Piekarni Złoty Kłos, poszukujemy najlepszych pracowników, którzy będą chcieli rozwijać się razem z nami. Liczymy na zaangażowanie, kreatywność oraz traktowanie pracy nie jako konieczność ale wyzwanie!

Ze swojej strony oferujemy naszym pracownikom możliwość poszerzania swojej wiedzy oraz zdobycia doświadczenia w pracy, z wykwalifikowanymi specjalistami w dziedzinie piekarnictwa i cukiernictwa. Ułatwimy im także zdobywanie potrzebnych uprawnień oraz rozwój poprzez różnego rodzaju kursy.

Jeżeli poniżej nie znajdziesz oferty pracy dla Ciebie, a uważasz że Twoje umiejętności, zaangażowanie oraz kwalifikacje będą dla nas przydatne, prześlij nam swoje CV: praca@zlotyklos.com.pl

Oferty pracy


Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.